Hakkımızda

HBir Kimya Temizlik ve Bakım Kimyasallarının üretimi ve satış konularında faaliyet gösteren bir kuruluştur. 

ISO 45001:2018 ISO 13485:2016 ISO 10002:2018 ISO27001:2013 ISO14001:2015 ISO9001:2015  gibi kaliteli belgeleri ile uyguladığı kalite güvence sistemi ve bünyesinde yer alan uzman personel ile ürün geliştirme, mevcut ürünlerde iyileştirme ve sürekli üstün kalitede ürünler sunmaya devam etmektedir. 

Şirketimiz geniş ürün yelpazesi ile Dünya Pazar payını her geçen gün arttırmakta , yeni oluşumlar içerisinde emin adımlarla ilerlemektedir. 

Ürünlerimiz Dünya standartları, ilgili yasa ve yönetmelik mevzuatlara uygun bir çalışma içerisinde olup, insan sağlığı ve çevreye duyarlı bir anlayışla çalışma ve üretim yapmaya devam etmektedir.


VİZYON-MİSYON

‘’Hijyende Öncü Kuruluş’’ sloganımızla her geçen gün biraz daha bilinçlenerek çalışmalarımıza hız vermekteyiz. Uzman üretim personeli ve idari kadromuzu yeni nesil personelimizle birleştirerek modern üretim tesisimizde ürettiğimiz ürünler ile bilinirliliği olan markalar arasına girmeyi hedeflemekteyiz. 

HBir Kimya müşteri odaklı yönetim felsefesi ile dünya şirketleri tercihleri arasındadır. Uluslararası üretim ve geliştirilen ürünler ile yeni pazara açılma faaliyetleri sayesinde artan üretim kapasitesi ile tercih edilen firma haline gelmektedir.